Візьміть владу під свій контроль!

16 лютого Черкащину відвідав лідер політичної партії «Соціалістична партія Олександра Мороза», кандидат на пост Президента України,Олександр Мороз.

“На зустріч з кандидатом ми нікого не звозили силою, не задіювали адміністративний ресурс і не платили гроші,”- так почав презентацію основних тез передвиборчої програми  Олександра Мороза  його соратник, голова  виборчого штабу  Василь Цушко.

На зустріч завітали ті, хто поділяє основне гасло кандидата на пост Президента України Олександра  Мороза: “Влада – не самоціль, ми хочемо передати її народу!”.

Василь Цушко пояснив також чому соціалісти на чолі з Олександром Морозом вирішили брати участь у виборах.

 На думку членів команди Олександра Мороза, він уособлює в собі всі критерії і основні вимоги для того щоб поборотись за найвищу посаду в державі – він українець, людина честі, має відповідний досвід і сильну команду, члени якої не задіяні в корупційних схемах, у скандалах та інтригах.  І найголовніше – люди поділяють думку лідера:  до влади в Україні потрібно долучити кожного громадянина,створити умови,щоб кожен впливав на якість свого життя і відповідав за це.

“Я пропоную – візьміть владу під свій контроль, – сказав Олександр Олександрович, –   бо при такій владі, як нині, ніколи не буде подолана корупція, хабарництво і все інше, що людей довело до злиднів, а країну до катастрофи.

Він також наголосив, що рушійна сила — це суспільство, народ. І в своїй програмі  пропонує конкретний план, як  змінити систему влади: президент впродовж трьох місяців після обрання, оголошує референдум за народною ініціативою. Ініціативу таку організують політичні партії і громадські організації — про зміну чинної Конституції. Редакція цих змін підготовлена ще п’ять років тому і тоді ж опублікована. В перехідних положеннях передбачається прийняття нормативних актів як зобов’язання для парламенту.  Парламент зобов’язаний за потрібні закони проголосувати. Якщо ж народні депутати відмовляться виконувати волю народу, будуть організовані дострокові вибори. Все конституційно.

“А зміни передбачають ліквідацію державних адміністрацій, передачу повноважень обраним структурам на місцях, зміну бюджетного і податкового законодавства і т.д. Це конкретна програма роботи парламенту, чи нинішнього навіть скликання, чи наступного.

 Створюється можливість упродовж приблизно півтора року поставити владу під контроль народу, під контроль людини. Це означає зміну статусу людини, вона стає не просто представником населення, а громадянином. Це те, що є в європейських країнах, що передбачено європейською моделлю управління”,  –  наголосив О.Мороз.

Людей, які зібрались на зустріч з лідером, цікавили різні питання: як подолати корупцію; кого він  вважає основним конкурентом на виборах; чи планують ліві об’єднуватись перед парламентськими виборами;  чи скоро настане мир у державі .

 На завершення зустрічі Олександр Мороз звернувся до черкащан:

“Допоможіть одне одному у боротьбі за Україну. Усвідомте просту істину:  як голосуєш, так і живеш!”

  Під час візиту лідер соціалістів також ознайомився з експозицією Черкаського краєзнавчого музею та взяв участь в програмах  місцевих телеканалів.

Прес-служба Черкаської обласної організації

 Соціалістичної партії Олександра Мороза