Василь Цушко: “Країні потрібний лідер, який показав би шлях виходу з багаторічної кризи”

Шановні співгромадяни!

Звертаюся до вас з проханням підтримати на президентських виборах 31 березня 2019 року кандидатуру Олександра Олександровича Мороза.
Чому саме його?

Історія свідчить, що відколи в 2007 році влада оббрехала Олександра Мороза за допомогою фальсифікацій і адмінресурсу, перешкодила обранню до Верховної Ради депутатів від очолюваною їм Соціалістичної партії, в парламенті України справжніх захисників народу не залишилося. Внаслідок цього, олігархічна влада при усіх президентах довела українських людей до жебрацького стану.
Соціалістичну партію України, єдину лівоцентристську ідеологічну партію країни, вирішили “добити” шляхом рейдерського захоплення, через що СПУ вже тривалий час знаходиться в процесі судових тяжб. Олігархія добилася свого: СПУ нейтралізована і не грає практично ніякої ролі в політиці України. Дай Бог, щоб це було тимчасово.
Багато прибічників лівоцентристської ідеології, у тому числі і я, стали шукати вихід із ситуації, що склалася. Ми прагнули створити нову партію, проте без сильного морально-політичного лідера всеукраїнського масштабу, спроби були марні. Тоді ми, ентузіасти відродження справжньої ідеологічної і народної лівоцентристської партії, звернулися до соціологів. Весною-літом 2016 р. в Україні проводилося якісне соцопитування, де одним з центральних було питання: “Підтримали б ви лівоцентристську партію, очолювану Морозом О.О.?”. Позитивну відповідь дали близько 25 % опитаних. Здивовані такими переконливими показниками, соціологи повторили опитування. І знову з тим же результатом. Він цілком логічний: у важкі часи, як показує історичний досвід, народ починає шукати морально-політичного лідера, на якого можна орієнтуватися, щоб здолати кризу. Таким лідером люди бачать Олександра Мороза. Всім своїм життям він довів, що щиро бореться за права простих людей, за Україну, ніколи не використовуючи свої посади для особистої вигоди. І в цьому ніхто не може йому дорікнути!
Влітку 2016 р. я ознайомив Олександра Олександровича Мороза з результатами соцопитування і попросив його очолити новий лівоцентристський рух. Він відмовився, посилаючись на свій вік, на небажання знову розчаровуватися у байдужості людей. До наступної нашої зустрічі я озброївся прикладами з історії: у свої 90 років Ден Сяопін фактично очолив жебракуючий на той час Китай, створив ефективно працюючу систему і сьогодні це сама процвітаюча країна світу; Конрад Аденауер став главою післявоєнної Німеччини в 74 роки і, пропрацювавши 20 років, вивів країну в європейські лідери; Шарль де Голль очолив Францію в 68 років і вивів її з кризи. Подібних історичних прикладів багато, серед останніх з них – 70-літній Дональд Трамп, що очолив найпотужнішу країну світу США.
Нашій країні також потрібний лідер, який показав би шлях виходу з багаторічної кризи.
Не ці аргументи були Олександру Морозу переконливі, а оцінка стану країни. І він погодився очолити партію. Ми провели засновницький з’їзд і 19 серпня 2016 р. в християнське свято Спасу, нашу партію зареєстрували. Це, мабуть, символічно, партія повинна врятувати Україну!
Щоб люди змогли зорієнтуватися серед більш ніж 350 зареєстрованих партій в Україні, а також розуміли, що ця партія спадкоємиця соціалістичної ідеї, ідеї соціальної справедливості, було вирішено дати назву “Соціалістична партія Олександра Мороза”. До того ж величезний об’єм роботи з питань стратегії та ідеології, як в СПУ, так і в новій партії, здійснює саме він. Не претендуючи при цьому ні на які преференції, посади і тому подібне.
На сьогодні осередки партії зареєстровані в усіх областях, в 400-х з 605 районів і міст України. З кожним днем все нові й нові люди, серед яких багато молоді, приєднуються до нашої партії.
Шановний Читачу, ми чудово усвідомлюємо, що Вам зараз не до партій, що перед кожним стоїть питання “Як вижити?”. Але рецепт є лише один: об’єднуватися в справжню всенародну партію, лідер якої знає, як і що робити, щоб створити систему, при якій наша держава процвітатиме незалежно від того, яка особа очолюватиме її надалі. Це і пропонує Олександр Мороз.
Саме тому 12 січня 2019 року VI позачерговий з’їзд одноголосно прийняв постанову про висування лідера партії Олександра Олександровича Мороза кандидатом в Президенти України на виборах, що відбудуться 31 березня 2019 року.
Шановні співвітчизники, уважно вчитайтеся в його передвиборну програму. Разом – до кращої долі!

З повагою, Василь Цушко

ЦУШКО Василь Петрович

Народився 1 лютого 1963 р. в Одеській області. За освітою технік-механік, економіст, юрист. У 26 років очолив винрадгосп-завод, одне з найбільших аграрно-промислових підприємств в Україні.
Двічі обирався депутатом Верховної Ради по мажоритарному округу в Одеській обл. (1994 та 1998 рр.) В 2002 і 2006 рр. ставав депутатом парламенту за списками Соціалістичної партії України. Автор і співавтор більше 200 ухвалених законів, що забезпечують прибуткову частину бюджету. Працював в комітеті з фінансів і банківської діяльності ВР, займався фінансовим, податковим і митним законодавством.
У 2005-2006 рр. – Голова Одеської обладміністрації.
З грудня 2006 по грудень 2007 – Міністр внутрішніх справ України.
З березня по грудень 2010 року – Міністр економіки України.
З грудня 2010 по березень 2014 – Голова Антимонопольного комітету України.
Прибічник соціалістичної ідеології європейського типу.
Заступник Голови Соціалістичної партії Олександра Мороза.