ДО УВАГИ!

 

Банківські реквізити виборчого фонду кандидата на пост Президента України Мороза О.О. змінено!

 

До редакції газети надходять численні дзвінки та листи від громадян,  які хочуть підтримати Олександра Мороза на президентських виборах 31 бересня 2019 року з пропозицією зробити добровільні внески до виборчого фонду кандидата.

ВСІМ ЩИРО ВДЯЧНІ!

Повідомляємо, що відповідно до частини 5 статті 41 Закону України “Про вибори Президента України”,  кандидат на пост Президента України Морозо О.О.    відкрив новий  рахунок свого виборчого фонду.

Банківські реквізити виборчого фонду кандидата на пост Президента України Мороза О.О.:

 Акціонерне товариство Банк Альянс

 Код банку 300119, код за ЄДРПОУ 14360506

Накопичувальний  рахунок №26407029964002 у гривнях.

ВАЖЛИВА!

Добровільні внески особи до виборчого фонду кандидата на пост Президента України, висунутого партією або шляхом самовисування, обмежуються розміром максимального внеску на підтримку партії протягом року (загальний розмір (сума) внеску (внесків) на підтримку політичної партії від громадянина України протягом одного року не може перевищувати чотирьохсот розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня року, в якому здійснювалися внески.

Загальний розмір (сума) внеску (внесків) на підтримку політичної партії від юридичної особи протягом року не може перевищувати восьмисот розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня року, в якому здійснювалися внески).

У платіжному документі, що подається до установи банку або відділення зв’язку громадянином України для здійснення внеску до виборчого фонду кандидата на пост Президента України, обов’язково зазначаються:

  • прізвище, ім’я, по батькові,
  • дата народження,
  • місце проживання,
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті),
  • розмір (сума) внеску.