ПІДДОСЛІДНІ КРОЛИКИ

УКРАЇНЦІ – ВИТРАТНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ЗАХІДНИХ ФАРМКОМПАНІЙ
Багато українців досі не можуть зрозуміти, навіщо керівництво країни призначило і продовжує тримати на чолі Мінохоронздоров’я скандально відому Уляну Супрун. Правда, експерти і деякі політики вже неодноразово стверджували, що її основна мета полягає в скороченні населення нашої України – і численні факти підтверджують їх слова. У цій публікації мова піде лише про один напрям цієї операції: фармакологічному геноциді.

ЗНИЩЕННЯ МАЙБУТНЬОГО

Останніми роками в Україні ведеться широка піар-кампанія по залученню населення до різних клінічних досліджень, а чинов-ники Мінохоронздоров’я розповідають про те, як вони корисні для людей і вигідні державі. При цьому самі медики говорять про те, що ситуація у ” відреформованій” українській медицині як ніколи сприяє проведенню широкомасштабних небезпечних екс-периментів над людьми. Включаючи ті, які спрямовані на вимирання населення.
Такими дослідженнями сьогодні охоплені практично всі медичні галузі. Тільки у жовтні-листопаді 2018-го в Мінохоронздоро-в’я видали накази про проведення десятків досліджень в області онкології (перше місце), ендокринології, пульмонології, хірургії, дерматології.
Тільки за 2017 рік сталося більш ніж 3-кратне зростання випробувань дитячих ліків, вживаних в педіатричній практиці.
При цьому фахівці відмічають, що в Україні найбільш поширені клінічні дослідження III фази – масштабні дослідження із залу-ченням тисяч хворих.
Правда, чиновники Мінохоронздоров’я заспокоюють: клінічні дослідження у великій кількості проводяться і в розвинених кра-їнах світу, але ж і дослідження бувають різними. Лікаря Менгеле з Освенцима теж за бажання можна назвати “дослідником”.
Наприклад, минулого року Центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України налагодив співпрацю з американським Ін-ститутом регенеративної медицини Wake Forest. Звичайно ж, у нас це було піднесено, як велике досягнення, і журналіст одного з українських видань прямо запитав директора Центру : “Чим американців зацікавила українська клініка?”. Відповідь уразила своєю цинічною відвертістю: “В США подальший розвиток ідей професора скрутний. Після експериментальної частини, дослідів з тваринами, повинна початися клінічна стадія. У Америці з цим суворо, все зарегульовано, застосування технологій на людях може закінчитися осудними справами. Але ці розробки можна застосувати у нас”.
Іншими словами, українців в Америці сприймають, як піддослідних хом’ячків.
При цьому відомо, що побічні ефекти від застосування фармакологічних препаратів можуть позначатися не відразу, а через ро-ки: призводити до генетичних мутацій, відбиватися на майбутніх поколіннях. Експерти вже відкрито говорять: навіть серед зареє-строваних препаратів, які зараз продаються в наших аптеках, є маса лікарських засобів для дітей, які підривають репродуктивні функції, позначаючись на здоров’ї в дорослому віці.
Ось, що сказав із цього приводу співвласник фармакологічної фабрики “Дарниця”, депутат Верховної Ради Гліб Загорій:
“У нашій країні безперешкодно продаються препарати, що відносяться до групи імуностимуляторів та імуномодуляторів. На ринках Західної Європи, США і Японії існують в цьому відношенні чіткі регуляції. Їх суть в тому, що такі препарати повинні пройти ускладнені клінічні тести. Вони мають бути досліджені на предмет дії на плід і на наступне покоління, щоб максимально знизити ризик генетичних наслідків їх застосування. У нас же дітям 3-5 років призначають імуномодулятори-пігулки і ще рекла-мують їх по телевізору – це злочин. Ці гроші чорні, криваві. В результаті ми маємо безпліддя нації, слабкий імунітет. Тому що люди бездумно і безконтрольно вживають ліки, які в цивілізованих країнах заборонено приймати”.
Уточнимо: подавлення репродуктивних функцій у підростаючого покоління – це не що інше, як свідомий курс на скорочення населення України і знищення майбутнього. Це фармакологічний геноцид.

УКРАЇНА – ПОЛІГОН ДЛЯ УТИЛІЗАЦІЇ ЛІКІВ

Окрім вищесказаного, в Україні майже повністю відсутній контроль над ліками, що ввозяться, – в результаті наша країна перет-ворилася на звалище, куди розвинені країни збувають прострочені препарати і інший лікарський мотлох. Ось думка із цього при-воду голландського доктора Джона Лісмана, озвучена на найбільшому фармакологічному форумі CPhI Worldwide у Барселоні:
“Я не можу зрозуміти, як міжнародні організації могли допустити, що ліки, які вони поставляють, не проходять національної процедури реєстрації?
Якщо Україна хоче сформувати ту нормативну базу у сфері лікарських засобів, що відповідає європейським вимогам, вона не може вживати ліки з Канади або США, або звідки завгодно – без їх ретельної перевірки.
Також я бачив, що є препарати, які залишаються під патентами в Україні, а в країнах ЄС вони вже підпадають під заборону. Не розумію, як це можливо. Чому в Україні патенти закінчуються пізніше, ніж в інших країнах? Подібна ситуація в ЄС могла б стати предметом розслідування Європейської комісії”.
Але, мабуть, Європейську комісію не дуже й хвилює, що Україна стає полем для сумнівних експериментів та утилізатором пре-паратів і вакцин низької якості.
Проте жоден випадок виявлення таких порушень не був відображений в ЗМІ, немає абсолютно ніякої інформації про розгляд в судах України справ, де б пацієнти домагалися компенсації за втрату здоров’я в результаті цих експериментів. Це в Америці і Європі з цим сурово, а в Україні…
Мабуть, злиденна Україна згодна жертвувати здоров’ям дітей і майбутніх поколінь. Адже, як сказано у зверненні Мінохорон-здоров’я, “клінічні дослідження для країни – це, передусім, зменшення витрат на лікування пацієнтів інноваційними препарата-ми”.
Населення України стає утилізатором фармпрепаратів, непотрібних Європі. Про це вже говориться з трибуни ВР. Так, замголо-ви Комітету ВР з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко близько двох років тому оприлюднила документ Мінохоронздоров’я, який схвилював громадськість і викликало обурення у фахівців медичної галузі.
У доповідній записці замміністра охорони здоров’я Ігоря Перегинця на ім’я тодішнього міністра Олександра Квіташвілі йшла мова про намір розповсюдити по регіонах України більше 100 тис. упаковок протигрипозного засобу “Таміфлю”, закупленого ще в 2009 р., коли населення України було охоплене першою панікою свинячого грипу.
Цинізм ситуації полягав в тому, що медикаменти зі збіглим терміном придатності пропонувалося передати в регіони “на доб-ровільній основі”. Ніякого, так би мовити, примуси.
Галас як виник, так і вщух, пан Перегинець поїхав в Швейцарію, а Квіташвілі – в США.
Вакцинація від поліомієліту – окрема тема. Її Мінохоронздоров’я проводило в тісній взаємодії з Дитячим фондом ООН (ЮНІ-СЕФ), збираючись охопити 95% дітей у віці до 10 років.
Почалася ця комбінація в 2014 році – з обіцянки канадського уряду виділити 5 млн. доларів на придбання першої партії вак-цин в якості безвідплатної допомоги. Потім, при необхідності, Україна вже повинна була б придбавати вакцини за свої гроші.
Як відомо, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Проте, наживку проковтнули – і “раптом” в червні 2015-го в Закарпат-ській області стався спалах поліомієліту. Відповідно, були введені невідкладні заходи по масовій імунізації.
Пішов процес по поглинанню Україною величезних об’ємів цих вакцин з Канади. За “дивною випадковістю”, усе це сталося ві-дразу після того, як на 68-ій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я пролунав заклик до держав, що використовують цю вак-цину, підготуватися до її повного вилучення в квітні 2016 р.
Простіше кажучи, непотрібну західним країнам вакцину вирішили злити в підставлені роти українських дітей.
Але і це ще не все – найголовніше, що насправді ніякої епідемії поліомієліту в Закарпатті не було – всей цей галас був затіяний лише для того, щоб на наші гроші скупити у Канади непотрібну їм вакцину.
Про це, зокрема, свідчить заява губернатора Закарпатської області Геннадія Москаля (було розміщено на його офіційному сай-ті), коли Мінохоронздоров’ям нібито були встановлені випадки зараження двох дітей поліомієлітом в Закарпатті.
Москаль стверджував, що він вже звернувся в Генпрокуратуру із заявою про фабрикацію цих даних і прямий тиск на закарпат-ських лікарів з боку вищого керівництва Мінохоронздоров’я: “Жодного випадку поліомієліту в Закарпатті не виявлено. Була орга-нізована інформаційна атака про “спалах поліомієліту в Закарпатті”. Заступник голови Мінохоронздоров’я дзвонив в Ужгород і вимагав від головних лікарів підтвердити діагноз “поліомієліт”, погрожуючи їм звільненням”, – стверджував Москаль.
Волаючий факт! І тиша, і ніяких розслідувань та наслідків. Зате в Україну завезли 12,5 млн. доз вакцин – хоча річна потреба в планових щепленнях в Україні – 2 млн.! Друга країна, в яку масово завезли вакцину, – це Уганда, куди завезли 5 млн. доз.
Тепер, “впавши в залежність” від поліомієліту, Україна автоматично потрапила в низку таких неблагополучних країн, як Афга-ністан, Пакистан, Сомалі, Сирія…

ЗАМІСТЬ ПІСЛЯМОВИ

Погодьтеся, усе це дуже схоже на логіку досліджень, які проводилися на ув’язнених концентраційних таборів в нацистській Ні-меччині. Вони, до речі, теж включали примусову стерилізацію – тільки зараз це виглядає, як приховане подавлення репродуктив-них функцій.
Напевно, влада України і їх покровителі вважають, що українська нація цілком дозріла для того, щоб з нею і її дітьми робили все, що захочуть західні випробувачі. А щодо масштабних генетичних мутацій і вимирання в майбутньому – то це нікого не цікавить.
Олександр Полуянов