З’їзд Соціалістичної партії підтримав Олександра Мороза кандидатом в Президенти України

12 січня у Києві відбувся VI позачерговий з’їзд Соціалістичної партії Олександра Мороза. Делегати з’їзду одноголосно прийняли постанову  про висування лідера партії Олександра МОРОЗА кандидатом в Президенти України на виборах, що відбудуться 31 березня 2019 року.

У своєму програмному зверненні «Вибір майбутнього» Олександр МОРОЗ, зокрема, наголосив, що Соціалістична партія орієнтується на потреби людей, які не згодні пасивно спостерігати за тим, як Україна наближається до катастрофи, а хочуть правди і справедливості. «Сьогодні наша країна гине в популізмі. Неймовірно загострилася небезпека втрати держави взагалі.Усвідомлюючи жахливі наслідки всього цього і прагнучи відновити державність, зберегти Україну, як суверенну, демократичну, правову і соціальну державу, я погодився з пропозицією з’їзду, – балотуватися в Президенти», – наголосив у своєму виступі Олександр МОРОЗ.

Він додав, що сьогодні задовольнити громадські запити і настрої може лише ліва, лівоцентристська політика, яка можлива з потужною участю соціалістів у владі. Тому на позачерговому з’їзді Соціалістичної партії була підтримана постанова «Про потребу створення політичної лівоцентристської європейської платформи», в основу якої покладено соціалістичну «Декларацію свободи і справедливості в Україні».

З’їзд доручив Політраді партії терміново провести консультації щодо створення політичної платформи з керівництвом політичних партій та об’єднань, котрі дотримуються лівоцентристської ідеології та готові виступити альтернативою лібералістичному напрямку в політичному середовищі України.

Відповідно до постанови, Соціалістична партія Олександра Мороза вважає доцільним представникам платформи взяти спільну участь у наступній парламентській кампанії та на місцевих виборах.