ЗАРПЛАТИ ПО-НОВОМУ

В УРЯДІ ВИНАЙШЛИ, ЯК ЗАТКНУТИ ХОЧ БИ ЧАСТИНУ ДІРИ У ПЕНСІЙНОМУ ФОНДІ
Єдиний соціальний внесок (ЄСВ), який стягується з доходів працюючих громадян, – це основне джерело доходів бюджету Пенсійного фонду( ПФ). І від його наповнення безпосередньо залежить розмір пенсій українців. Проте нині ЄСВ і близько не покриває витрат навіть на такі жебрацькі пенсійні виплати, які сьогодні є в Україні. Як влада збирається розв’язати цю проблему – в нашому матеріалі.

У ЗЛИДЕННОСТІ ПЕНСІОНЕРІВ ВИНЕН БІЗНЕС?

Як відомо, головною проблемою для бюджету ПФ є “тіньова економіка” та зарплати “в конвертах”, з яких не йдуть відрахування ЄСВ. Як відзначив міністр соцполітики Андрій Рева, нині єдиний соціальний внесок платить менше половини працездатного населення країни. В цілому картина така: в Україні налічується 20 млн людей працездатного віку, при цьому кількість зайнятих складає 16 млн, а ЄСВ платять тільки 9 млн працюючих.
Але і вони платять по мінімуму. За словами того ж Реви, три з чотирьох підприємств в Україні показують офіційну середню зарплату на рівні 4 тис. грн, тобто трохи більше мінімалки.
“75% підприємств в Україні демонструють середню заробітну плату до 4 тис. грн. Звертаю увагу, що це виключно приватний сектор економіки. Більшість таких підприємств не мають диференціації в оплаті праці відповідно до посад і характеру виконуваної роботи. Кваліфікована робота і некваліфікована праця оплачується за документами однаково”, – розповів міністр.
Також Рева проінформував, що зарплати у розмірі мінімалки офіційно отримують не лише прості працівники, але й керівники підприємств. Таких, за його словами, сьогодні в країні налічується 84 тисячі, хоча ще в 2016-му році їх було удвічі менше (48 тисяч).
“За даними персоніфікованого обліку Пенсійного фонду, 84 тисячі керівників підприємств отримують заробітну плату на рівні мінімальної, у тому числі, в Києві більше 20 тис. Це при тому, що середня заробітна плата по Києву у вересні 2018 склала 13 тис. 614 грн,” – сказав він.
У Міністерстві соціальної політики впевнені: різницю між офіційною і реальною зарплатою просто платять в конвертах – для ухилення від сплати ЄСВ. Фактично, у такий спосіб бізнес краде гроші у держави і у пенсіонерів.
Як відомо, єдиний соціальний внесок з однієї мінімальної зарплати складає 819 грн. Цих грошей вистачить приблизно на половину мінімальної пенсії, і всього на 30% середньої пенсії. А якщо врахувати, що сьогодні на 10 офіційно оформлених (і що сплачують ЄСВ) працівників доводиться приблизно 12 пенсіонерів, то і не дивно, що в Пенсійному фонді утворюються велетенські “діри” – щорічно фонд недоотримує десятки мільярдів гривень.
“Про які ресурсні можливості Пенсійного фонду взагалі може йтися в таких умовах? Для всіх очевидно, що керівники підприємств не живуть на мінімальну зарплату”, – впевнений Андрій Рева.
Так або інакше, але доки працедавці ховають реальні зарплати (як свої, так і співробітників), говорити про значне підвищення пенсій не доводиться. Нагадаємо, що на даний момент українці на заслуженому відпочинку в середньому отримують 2,6 тис. грн, а мінімальна пенсія знаходиться на рівні всього лише 1,4 тис. грн.

ІМЕНЕМ ЗАКОНУ

Щоб різко підвищить доходи від ЄСВ, Кабінет міністрів розробив законопроект “Про стабілізацію пенсійної системи”, в якому міститься низка важливих нововведень.
По-перше, зарплата керівника повинна складати не менше двох мінімалок – на сьогодні це 7,4 тис. грн. І відхилитися від сплати внеску з цієї суми не вдасться. Адже фіктивно “скоротити” керівника (чи формально перевести його на іншу посаду) неможливо – на підприємстві просто нікому буде підписувати документи. Підраховано, що тільки один цей крок дозволить додатково збирати до Пенсійного фонду 3,4 млрд грн в рік.
Також працедавці більше заплатять за пільговиків. Ще одне важливе нововведення – якщо це шкідливе для здоров’я виробництво і держава гарантує співробітникам “особливі” умови виходу на пенсію, за це доведеться більше платити. Для найшкідливіших професій (список №1) ЄСВ збільшать на 15% (до 37%), для просто шкідливих (список №2) – на 7% (до 29%).
Доведеться розщедритися і тим, хто отримує особливо великі зарплати – в законопроекті міститься положення про введення регресивної шкали ЄСВ. Зараз в Україні діє принцип – якщо людина отримує навіть сотні тисяч або мільйони, то ЄСВ він платить тільки з суми не вище 15 мінімалок (на сьогодні це 55,8 тис. грн). Усе інше йде без оподаткування. Тобто, із зарплати в 55,8 тис., із зарплати в 1 млн грн, ЄСВ платиться у розмірі 12,2 тис. гривень.
У Мінсоцполітики упевнені, що така система несправедлива, і пропонують підвищити цю “стелю” (з якого сплачуватиметься 22% ЄСВ) до 25 мінімалок – на сьогодні це 93 тисячі гривень. А на іншу суму вводять регресивну шкалу (з пониженням залежно від суми зарплати). Наприклад, із зарплати в 100 тис. грн зараз платять 12,2 тис. грн ЄСВ, а після вступу в силу нових правил внесок складе 21,8 тис. грн (22% з 93 тис. грн, плюс 20% з решти 7 тис. грн).
До речі, в Україні налічується 51 тисяча працівників, середня зарплата яких складає більше 131 тис. грн на місяць. Але ЄСВ вони платять так, ніби отримують в рази менше.
У Кабінеті міністрів підрахували, якщо прийняти запропоновані норми, додатково можна зібрати близько 10 млрд. гривень. Ці гроші згодяться наступного року, коли уряд планує провести черговий перерахунок пенсій.
“Ми не виступаємо проти високих зарплат, але для боротьби з бідністю потрібний відповідний ресурс. Тому проблема не у високій зарплаті, а в неадекватній сплаті відрахувань до Пенсійного фонду. А від якості життя пенсіонерів залежить соціальне благополуччя усієї країни і майбутнє усіх нас. Очевидно, що тут є несправедливість, яку ми повинні виправити”, – заявив Рева.

ПОЛІТИКА БАТОГА, АЛЕ БЕЗ ПРЯНИКА

Також в законопроекті вказується, що за борги по ЄСВ будуть передбачені серйозні санкції. Так, за несплату ЄСВ більш ніж за один місяць, пропонується штрафувати в розмірі від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 8,5 до 17 тис. гривень), карати виправними роботами або ув’язненням до двох років. За повторне порушення передбачений штраф від 1000-1500 неоподатковуваних мінімумів (17-25 тис. грн), три роки виправних робіт або ж тюремний термін. Плюс, за затримку виплат ЄСВ порушникові можуть заборонити виїзд за кордон.
Відмітимо, що документ набуде чинності тільки після того, як його підтримає Рада, а після – підпише президент. В уряді чекають, що повноцінно закон запрацює в 2019 році.
В той же час, урядова ініціатива вже надихнула багато високопоставлених чиновників на ще більше “закручування гайок”. Наприклад, начальник Головного територіального управління юстиції Києва Станіслав Куценко запропонував карати за зарплати в конвертах не лише працедавців, але і простих працівників.
“Я впевнений, що це повинно найближчим часом запрацювати. Наша позиція в тому, що ми звинувачуємо керівника, працедавця, депутата, мера, а про себе забуваємо. Це повинно бути рухом в одному напрямі. Якщо ми хочемо, щоб були легальні заробітки, ми повинні говорити про чесну сплату податків”, – підкреслив він.
За словами чиновника, “для людини, яка бере гроші в конверті, спершу має бути попередження”.
“Не потрібно звичайних громадян відразу саджати у в’язницю за те, що вони не проявили свідому позицію. Має бути період амністії, коли людина зможе добровільно заявити про це. І навпаки – отримувати заохочення за те, що вона погоджується працювати “по-білому “. Тоді ми вийдемо на вибілювання зарплат в Україні”, – заявив він.
В той же час українські працедавці заявляють, що вони не мають резервів для підвищення зарплат своїм працівникам.
“Ми ж прораховуємо річний план виробництва, собівартість продукції. І в тій собівартості закладена доля зарплати, енергоносіїв, інші витрати. І тут держава, без попередження, піднімає тариф на 30%. Що мені, як підприємцеві, робити? Як в таких умовах я можу планувати підвищення зарплати”?, – заявив Генеральний директор федерації працедавців України Руслан Ильїчов.
Він також звинуватив уряд країни в катастрофічному відтоку кадрів в Польщу та інші сусідні країни :
“Кадрова криза через відтік працівників за кордон – це наслідок непродуманої політики, яку роками проводили в країні: будували Україну як сировинну державу. А в таких країнах, де розвиваються галузі з низькою доданою вартістю, не буває високих зарплат. Сьогодні є приклади, коли в Україні пропонують абсолютно конкурентну зарплату в порівнянні з поляками, а люди все одно від’їжджають. Тому що вони не вірять, що тут є майбутнє”, – підсумував глава федерації.

До речі
Нагадаємо, що вже при нинішній владі (під час прем’єрства А. Яценюка) ЄСВ зменшили з 38% до 22%. Передбачалося, що цей крок стане потужним стимулом для бізнесу, щоб виплачувати своїм працівникам “білі” зарплати і виходити з “тіні” – відповідно, багаторазово зростуть відрахування до Пенсійного фонду (ПФ). Проте цього не сталося – бізнес просто поклав “подаровані” 16% собі в кишеню. За найскромнішими оцінками, в масштабах країни ця сума склала 65 млрд гривень. Тоді уряд зробив пенсіонерам ще один подарунок: ввів оподаткування пенсій. Це дало бюджету Пенсійного фонду “аж” 1,8 млрд. гривень доходу.
Оцінюємо результати роботи “європейських реформаторів”: в результаті їх титанічних зусиль з “наповнення” бюджету ПФ, великому бізнесу подаровані 65 млрд., у пенсіонерів вкрадені 1,8 млрд, а діра ПФ зросла з 80 до 145 млрд. гривень.

Олександр Полуянов