ДЕРЖАВА ОБ`ЇДАЄ СВОЇХ ГРОМАДЯН

Соціологічні опитування показують – матеріальне виживання впевнено вийшло на перше місце серед українців. Незважаючи на підвищення мінімальних зарплат і пенсій, люди в основній своїй масі краще жити не стали. За даними експертів, доходи більшості українців коливаються в межах 4-4,5 тисяч гривень (з яких ще треба заплатити за комунальні послуги, проїзд в транспорті, зв’язок і т. д.). На фоні постійного зростання цін, цього явно недостатньо навіть для повноцінного харчування.

Як відзначив директор Української асоціації постачальників торгових мереж Олексій Дорошенко, українцям варто готуватися до подальшого подорожчання всіх видів продуктів. В першу чергу це стосується м’яса, недорогих сортів хліба, вершкового масла, а також усіх видів фруктів та ягід. Експерт відмітив, що це відчутне подорожчання буде не лише в поточному році, але і в наступному, 2019-му.
Причина зростання цін – висока (в порівнянні з європейськими країнами) ставка ПДВ на продукти харчування. В Україні вона знаходиться на рівні 20%, тоді як в сусідніх країнах (Польща, Білорусь) – від 5% до 10%. І якщо податкове законодавство не зміниться, то вже дуже скоро українська продукція почне поступатися місцем імпортній.
“Якщо уряд не знизить ПДВ на продукти до європейського рівня, то їх більшість в Україні коштуватимуть приблизно на 11% дорожче, ніж в Польщі. При цьому вартість продуктів харчування в Україні могла бути на 14% дешевше, якби ставка ПДВ на них була такою ж, як в Польщі” – підкреслив експерт.
Ще одна причина підвищення цін на продукти – це вкрай низька продуктивність праці в агросекторі та харчовій промисловості. Ця проблема обумовлена морально застарілим, зношеним устаткуванням (зачасту – що залишилося в “спадок” ще від СРСР), низьким впровадженням сучасних технологій, високою вартістю кредитів, відсутністю іноземних приватних інвестицій, корупційними ризиками, а також ризиками, пов’язаними з війною.
“В результаті більшість продуктів харчування в Україні вже наздогнали, а то й перегнали за ціною аналогічну продукцію в Східній Європі, незважаючи на колосальну різницю в доходах громадян”, – говорить Олексій Дорошенко.
В той же час він спростував думку, нібито зниження вартості продуктів зменшить виручку від їх продажу. За словами експерта, українці просто почнуть купувати більше продуктів – оскільки сьогодні значна частина населення вимушена економити на харчуванні. Відповідно, доходи від продажів (у тому числі і надходження до бюджету), лише б збільшилися. Експерт відзначив, що свій раціон розширили б навіть люди з низьким і середнім статком. Крім того, збільшення споживання продуктів харчування позитивно відзначається на їх виробництві, оскільки через високі ціни попит на продовольство залишається низьким.