НАМ ВИПОВНИВСЯ ОДИН РІК!

7 грудня 2016 року вийшов перший номер газети “За правду і справедливість”.

Цей шлях розпочався напутніми словами Олександра Мороза, значимість яких актуальна сьогодні, як і рік тому…

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

Ви тримаєте перший номер газети «За правду і справедливість». В її назві – суть того, що хотіли би ми передати Вам, що з Вашою допомогою хотіли б мати в Україні. Якраз тому можете не сумніватися, що завжди в цьому виданні у наших публікаціях Ви не зустрінете фальші або лицемірства.
Сьогодні правда дорога у всіх відношеннях. Її ви не почуєте із телеящика або з більшості інтернет-видань чи газет. Не почуєте, бо їхні власники – олігархи, себто багатії з владою в руках. А засоби масової інформації – їхня зброя для того, щоб одурманюючи Вас, тримати Вас у покорі, нав’язувати фальшиву інформацію, сподіваючись вибілити те, що насправді має загрозливо темні відтінки.

В Україні біда, ллється людська кров, а з телеекрана найвищий чиновник з металом у голосі заявляє, що у нас одна з найсильніших армій у світі. Чому ж у такому разі держава не відстоює непорушність своїх кордонів, не принесла мир у сім’ї не лише в Донбасі, а й спокій у родини по всій території країни? Людей обурює інформація про економічне зростання, коли кожен знаходить сотні доказів, що це не так хоч би тому, що зміни в економіці завжди відбиваються на добробуті сім’ї. То де ж воно – зростання? Хіба що в цінах на… все, в тарифах і платежах. Вже третій рік по всіх каналах ллється байка про щастя безвізового режиму, без пояснень щодо змісту того «щастя». Той зміст знають, звичайно, 643 українських власників закордонних багатомільйонних рахунків у офшорах, тисячі чиновників і політиків, котрі у своїх Е-деклараціях показали частинку свого «щастя». Їм безвізовий режим – до шмиги. І Вам так само, хоч причини однаковості протилежні: у них – від неправедного багатства, у Вас – від незаслужених злиднів.
Наша газета обов’язково будитиме Вашу думку і совість, щоб ми всі разом не допустили катастрофи України. Катастрофу свідомо (свідомо, підкреслимо ще і ще!) готують владці. Її механізм – так зване «добровільне» об’єднання громад і запровадження ринку земель…
Ми говоримо правду, небезпека страшна, запобігти їй можемо тільки разом.
Щоб відвести загрозу, ми звертаємося до всіх політичних партій і громадських організацій з пропозицією відкласти будь-які ідеологічні чи інші протистояння, об’єднатися і спільно протидіяти лиховісним намірам влади. А щоб люди краще розуміли, що діється в державному і політичному житті, просимо Вас поділитися інформацією від нас зі знайомими, сусідами, друзями. Дайте їм почитати газету, у нас не має змоги зробити її масовий тираж, щоб роздавати скрізь, але ми потребуємо Вашої уваги, Вашого розуміння всього, що відбувається тепер у країні. Допоможіть нам у цій справі.
Ми – продовжувачі соціалістичної ідеології в Україні. Соціальна справедливість і правда – її підвалини. Газета – один з інструментів консолідації усіх, хто не байдужий до потреби правди і справедливості. Мине час і прибічники ідеї справедливості об’єднаються. Газета тому сприятиме, тим більше, що всі (і Ви, зокрема) відчуваєте потребу такого об’єднання.
Спільно ми доб’ємося таких перемін в Україні, щоб кожен громадянин спроможний був творити краще життя в сім’ї, в громаді, в краї чи державі. І щоб відчував власну відповідальність за такі переміни.
Разом – до кращої долі!